BA-065-070
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
BA-065-070
Hylsa i stål
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
65 mm
Diameter udvendig
70 mm
Længde
54 mm