NK10HY190134
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
NK10HY190134
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=19 L=20 d2=13,4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
19 mm
Length
20 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Förpackningsstorlek
20 st
Streckkod
203410
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 19,0 mm
Product datasheet
Andra tittar på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.