150-12L-06
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
150-12L-06
Banjo with nut and cutting ring 3/8" x Ø12L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Banjo
3/8 "
Diameter rør
12 mm
Gevind udvendig metrisk
M18x1,5
HEX
22 mm
L
38,5 mm
Materiale
Steel
Model kode
ODO 3/8" x 12L
Mærke navn
OM Oleodinamica Marchesini
Serie
L
Sprängtryck
1000 Bar
Tryk maks.
350 bar
Vinkel
0 °
ØC
17 mm
ØV
12 mm