NK02RN10
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
19 variants
Chosen variant:
NK02RN10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 10mm/SL4,5 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Diameter banjo
10 mm
Diameter hose inner
4,5 mm
Package size
10 st
Barcode
202149
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
PRESSHYLSA 1/8
PRESSHYLSA 1/8
Partnumber:
BR-61000003
1 st
Min. order quantity is:
Lock-On Koppling Rak, Utv-G 3/8''
Partnumber:
6LOC6MBSPP
Banjo with nut and cutting ring 1/4" x Ø12L
150-12L-04
BR-61040703
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
BANJO RAK 10MM LÅNG
BANJO RAK 10MM LÅNG
BR-61921003L
BANJO 10MM RAK
BANJO 10MM RAK