NK08RN16
Package size:
5 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
19 variants
Chosen variant:
NK08RN16
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Diameter banjo
16 mm
Diameter hose inner
9 mm
Pakke str.
5 st
Stregkode
202157
Brutto vægt
0,088 Kg
Netto vægt
0,088 Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information