NK06RN14
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
NK06RN14
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Diameter banjo
14 mm
Diameter hose inner
7,5 mm
Pakke str.
10 st
Stregkode
203380
Brutto vægt
0,025 Kg
Netto vægt
0,025 Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Product datasheet
Andre kigger på
Banjo with nut and cutting ring 1/4" x Ø12L
Varenummer:
150-12L-04
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Varenummer:
BR-61040703
Min. bestillingsenhed er:
Lock-On Koppling Rak, Utv-G 3/8''
6LOC6MBSPP
PRESSHYLSA 1/8
PRESSHYLSA 1/8
BR-61000003
BANJO RAK 10MM LÅNG
BANJO RAK 10MM LÅNG
BR-61921003L
BANJO 10MM RAK
BANJO 10MM RAK
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 9,5 mm
NK08BE10
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Lock-On Koppling Rak, Utv-G 1/4''
6LOC4MBSPP
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak.utv.G1/8 / SL 6 mm