BA-056-060
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
BA-056-060
Hylsa i stål
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
56 mm
Diameter utv.
60 mm
Längd
50 mm