4742-35-20-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
4742-35-20-SY
Presskoppling 45°, Inv-M45, Ø1.1/4'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
35 mm
Nyckelstorlek
50 mm
Packningsmaterial
NBR
Slangdimension
1.1/4 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
100 Nm