08G12FBFFX
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
08G12FBFFX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-G3/4'' Plantätad
Specifications
Dimensions and shipping
A
51,5 mm
B
14 mm
D
1/2"
DN
12 mm
H
32 mm