RSGU1-10-12-W4
Förpackningsstorlek:
500 st
Minsta beställningskvantitet:
500 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-10-12-W4
GUMMIKLAMMER 1-10-12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
10 mm