ND108H5D35
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND108H5D35
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
108 mm
Motor power
33 kW
Shaft diameter
25,4 mm
Shaft keyway
6,35 mm