4810-25-16-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
4810-25-16-SY
Pressnippel rak DKS M36x2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
25 mm
L
87 mm
L1
40 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
41 mm
Serie
S
Slangdimension
1 "