4792-10-05-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
4792-10-05-SY
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
10 mm
L
64 mm
L1
28 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
19 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
L
Slangdimension
5/16 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
90 °
Åtdragning moment
18 Nm