4742-12-06-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
4742-12-06-SY
Presskoppling 45°, Inv-M18, Ø3/8'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
12 mm
HEX 1
22 mm
L
93 mm
L1
30 mm
L3
80 mm
L4
22 mm
Nyckelstorlek
22 mm
R1
M18x1,5
Slangdimension
3/8 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
25 Nm
ØC
7 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
225194
Bruttovikt
0,08 Kg
Nettovikt
0,08 Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Rostfri presskoppling L-klass. Invändig MM gänga och 24 gr. kona.
Artikel datablad
Others has been looking for
Presskoppling Rak Inv-G3/8'' Ø3/8'' Pressad mutter, Syrafast
Partnumber:
4021-06-06-SY
Package size:
Min. order quantity is:
PRESSNIPPEL 4091 IG3/8 SL3/8
PRESSNIPPEL 4091 IG3/8 SL3/8
Partnumber:
4091-06-06-SY
20 st
Pressnippel rak DKS M20x1.5
Pressnippel rak DKS M20x1.5
Pressnippel rak DKOL M18x1.5 SL3/8'' Syrafast
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Presskoppling Rak Inv-M20, Ø3/8'', Syrafast
Presskoppling Rak Utv-G 3/8'' Ø3/8'', Syrafast
PRESSNIPPEL 4091 IG1/2 SL3/8
PRESSNIPPEL 4091 IG1/2 SL3/8
PRESSNIPPEL 4892 IM20 SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM20 SL3/8 SY
Presskoppling 90K Inv-G3/8'', Ø3/8'', Slip-On, O-ring
200 st
PRESSNIPPEL 4100 12MM SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4100 12MM SL3/8 SY
Presskoppling Rak, Inv-JIC 3/4''-16, Ø3/8''
PRESSNIPPEL 4031 IG1/2 SL3/8SY PLANTÄTAD
Presskoppling 90°, JIC-9/16'', Ø3/8'', syrafast
Presskoppling Rak, Utv-JIC 3/4''-16, Ø3/8'' Syrafast
PRESSNIPPEL 4842 IM22 SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4842 IM22 SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4190 12MM SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4190 12MM SL3/8 SY