RM/55433/M/50
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
RM/55433/M/50
Ø32 DV cylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig cylinder
32 mm
Gevind
G 1/8 BSP
Mærke navn
Norgren
Slaglængde
50 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
10 bar
Tryk min.
1 bar