RM/92032/M/25
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
53 varianter
Valgt variant:
RM/92032/M/25
Ø32 DV kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
32 mm
Gänga
G 1/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
25 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar