DM8001K25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
DM8001K25
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 25 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
84,07 mm
B
35,31 mm
C
41,91 mm
Diameter rör
25 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
325831
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse
Product datasheet
Andre kigger på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Varenummer:
DM80068G38
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Syrafast
Varenummer:
DM8002K50
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast