Coil M16-24D-26W-DE
Coil M16-24D-26W-DE
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Deutsch hunstik 2-polet
Varenummer: DT06-2S
Diameter indvendig
16.15 mm
Effekt W
26 W
Længde
50.2 mm
Model
M16
Model kode
M16-24D-26W-DE
Mærke navn
Danfoss
Spænding
24 V