148-12X199-06
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
148-12X199-06
Pipe with banjo 3/8 l=199mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Banjo
3/8 "
Diameter banjo
17 mm
Diameter rør
12 mm
H
17 mm
L
199 mm
Materiale
Steel
Model kode
R1250
Mærke navn
OM Oleodinamica Marchesini
Overfladebehandling
Zinc-plated
Tryk maks.
350 bar
Vinkel
0 °
ØC
17 mm
ØV
12 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
197859
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Pipe with banjo 3/8 l=199mm
Product datasheet
Andra tittar på
Elbow 1/2 BSP
Elbow 1/2 BSP
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
Adaptor 1/2 BSP Male x female
Adaptor 1/2 BSP Male x female
Artikelnummer:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
Elbow 22mm
Elbow 22mm
488-M22-M22
Elbow 1/2 BSP, short Fabricated version for seal
BAU81-09-06
BAU81-09-06
Elbow 3/4 BSP Cast version
Elbow 3/4 BSP Cast version
637-12-12-S
25 st
Pipe end 3/8 BSP 60° cone
Pipe end 3/8 BSP 60° cone
250 st
Connector 1/8 BSP
Connector 1/8 BSP
250 st
Adapter Rak, Utv-G 1.1/4'', Inv-G 1.1/4'', Stiftad Mutter
737-20-20-ST
Pipe end 3/8 BSP
Pipe end 3/8 BSP
200 st
Adapter 90K, Utv-G 11/4'', Ställbar
Pipe end 1.1/4 BSP
Pipe end 1.1/4 BSP
25 st
Huv, Inv-G 1/8''
Huv, Inv-G 1/8''
200 st
Pipe end 1/4 BSP
Pipe end 1/4 BSP
50 st
Adapter Banjo, Utv-M18L, Banjo för M22
152-18L-M22
Pipe end 3/4 BSP
Pipe end 3/4 BSP
35 st
Banjo with nut and cutting ring ø18mm x Ø12L