TSLK10219PPG
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
TSLK10219PPG
Rörklamma Ø219mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Grön
D1
219 mm
DIN size
8
Diameter pipe
219 mm
Group Stauff
10S
H
270 mm
L1
336 mm
L2
265 mm
Material
Polypropylen
Model code
10219-PP
Number of bolts
2
S
3 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profilerad
Width
120 mm
Package size
Barcode
212987
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Rörhållare i tung serie av polypropen (standard).
Temperaturområde: -30 ° till + 90 ° C.
Färg: Grön.
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Rörklamma Komplett Gummi Insats Ø40mm DIN3015 Tunga Serien
Partnumber:
RI6040PPR
1 st
Heavy clamp ø70 - Green PP - DIN 4 Heavy
Partnumber:
TSLK6070PP
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
AS5S
50 st
Insexskruv M6x90, Lätta Serien, Rostfri
IS7-RO
1 st
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen