TSLK60603AL
Förpackningsstorlek:
20 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
45 varianter
Utvald variant:
TSLK60603AL
Heavy clamp ø60.3 - Alu - DIN 4 heavy
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Color
Grey (blank)
D1
60,3 mm
Diameter pipe
60,3 mm
H
89 mm
L1
120 mm
L2
90 mm
Material
Aluminium
Model code
6060.3-AL
Number of bolts
2
S
2 mm
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C
Torque tightening
55 Nm
Type
Profiled
Width
45 mm
Förpackningsstorlek
20 par
Streckkod
213078
Bruttovikt
0,66 Kg
Nettovikt
0,66 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Heavy series pipe clamp
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
Rörklamma Komplett Gummi Insats Ø40mm DIN3015 Tunga Serien
Artikelnummer:
RI6040PPR
1 st
Heavy clamp ø70 - Green PP - DIN 4 Heavy
Artikelnummer:
TSLK6070PP
1 par
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
AS5S
50 st
Insexskruv M6x90, Lätta Serien, Rostfri
IS7-RO
1 st
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen