TSLK8102AL
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
45 variants
Chosen variant:
TSLK8102AL
Rörklamma Ø102mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Stauff
Color
Grey (blank)
D1
102 mm
Diameter pipe
102 mm
Group Stauff
8S
H
168 mm
L1
208 mm
L2
168 mm
Material
Aluminium
Number of bolts
2
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C
Torque tightening
220 Nm
Type
Profiled
Width
80 mm
Pakke str.
Stregkode
345995
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Målskitse
Heavy series pipe clamp
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Varenummer:
TSLK6065PP
Pakke str.:
20 par
Min. bestillingsenhed er:
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Varenummer:
TSLK3012PPG
20 par
Min. bestillingsenhed er:
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
1 st
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
TSLK5038AL
TSLK3012PP
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Gummi
TSLK6050GU
Rörklamma Komplett Ø76.1mm, DIN3015-2 Tunga Serien,Aluminium
SPAL70761ALDPALAS
1 st
Rörklamma Ø60.3mm DIN3015-4 Tunga Serien, Polyamid
TSLK60603PA
1 set
1 set
TSLK4025PPG
Täckplatta 37.8-70mm, DIN3015-2 W3 Tunga Serien
DPAL6S
20 st
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
TSLK3016AL
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Gummi
TSLK5038GU
DPAL4S
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
TSLK3012PA
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø15mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø14mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Komplett Ø30mm, DIN3015 Tunga Serien, Polypropylen
SPAL5030PPGDPALAS
Rörklamma Komplett Ø33.7mm, DIN3015 Tunga Serien, Aluminium
SPAL50337ALDPALAS
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
SPAL4S
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
Rörklamma Ø28mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
SPAL5S
Sexkantskruv M10x70, Tunga Serien
AS5S
50 st
Svetsplatta 6-18mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL3S
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen