TSLK9150PP
Pakke str.:
1 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
TSLK9150PP
Rörklamma Ø150mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bultar
2
Bredd
91 mm
D1
150 mm
DIN storlek
7
Diameter rör
150 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
9S
H
200 mm
L1
251 mm
L2
205 mm
Modell kod
9150-PP
Märke namn
Stauff
S
3 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Pakke str.
Stregkode
256948
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
1,357 Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Rörhållare i tung serie av polypropen (standard).
Temperaturområde: -30 ° till + 90 ° C.
Färg: Grön.
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Varenummer:
TSLK6065PP
20 par
Min. bestillingsenhed er:
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Varenummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
1 st
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
TSLK5038AL
TSLK3012PP
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Gummi
TSLK6050GU
Rörklamma Komplett Ø76.1mm, DIN3015-2 Tunga Serien,Aluminium
SPAL70761ALDPALAS
1 st
Rörklamma Ø60.3mm DIN3015-4 Tunga Serien, Polyamid
TSLK60603PA
1 set
1 set
TSLK4025PPG
Täckplatta 37.8-70mm, DIN3015-2 W3 Tunga Serien
DPAL6S
20 st
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
TSLK3016AL
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Gummi
TSLK5038GU
DPAL4S
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
TSLK3012PA
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø15mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø14mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Komplett Ø30mm, DIN3015 Tunga Serien, Polypropylen
SPAL5030PPGDPALAS
Rörklamma Komplett Ø33.7mm, DIN3015 Tunga Serien, Aluminium
SPAL50337ALDPALAS
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
SPAL4S
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
Rörklamma Ø28mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
SPAL5S
Sexkantskruv M10x70, Tunga Serien
AS5S
50 st
Svetsplatta 6-18mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL3S
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen