HFR2S0700401000
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
70 mm
Diameter stång
40 mm
Diameter utv.
80 mm
Diameter ôg
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
80 mm
Inbyggnadsmått
1210 mm
Modell kod
HFR2S0700401000
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
1000 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Ubehandlet
Ögbredd topp
55 mm