RSGU1-6-12-W4
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-6-12-W4
Gummiklammer, 6mm, B=12, För M5, W4
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
12 mm
Diameter bolthul
5,0 mm
Diameter indvendig
6 mm