Spole M19P-24D-0.9A-DN
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
19.1 mm
Length
50 mm
Model
M19P
Model code
M19P-24D-0.9A-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
22 W
Protection class
IP 65
Voltage
24 V