06G15FDLORX45
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
06G15FDLORX45
Presskoppling 45°, Ø3/8'', Inv-M22-DKO-15L
Specifications
Dimensions and shipping
A
72,3 mm
Angle
45 °
B
44,4 mm
DN
10 mm
Diameter pipe
15 mm
E
22,5 mm
H
27 mm
Hose coupling type
Med hylsa
Model code
6G-15FDLORX45
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Sealing material
NBR
TuffCoat™
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Torque tightening
52 - 58 Nm
Working Pressure
38,5 MPa