06G10MDH
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
06G10MDH
Coupling 3/8, M18x1,5 male 10S 6G-10MDH Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
55 mm
B
27,1 mm
DN
10 mm
Diameter rör
10 mm
Gänga utv.
M18x1,5
H
19 mm