06G10MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
06G10MDL
Coupling 3/8, M16x1,5 male 10L 6G-10MDL Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
51 mm
Arbejdstryk
38,5 MPa
B
23,1 mm
D
3/8"
DN
10 mm
Diameter rør
10 mm
Gevind udvendig
M16x1,5
H
17 mm