RSGU1-55-20-W5 50st
GUMMIKLAMMER 1-55-20-W5
…
Læs mere
Varenummer:
RSGU1-55-20-W5
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
50 st
SE ANDRE VARIANTER
37 varianter
Valgt variant:
RSGU1-55-20-W5
RSGU1-55-20-W5 50st
Specifications
Dimensions and shipping
Material
Stainless steel
Material quality
1.4404 / AISI316L
Sealing material
EPDM
Package size
Barcode
488695
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
GUMMIKLAMMER 1-55-20-W5
Others has been looking for
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Partnumber:
RSGU1-28-25
Package size:
Min. order quantity is:
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Partnumber:
RSGU1-48-15
Min. order quantity is:
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
1 st
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
1 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
200 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
RLGU1-28-12
200 st
RSGU1-8-12-W4
500 st
Rubber lined p-clip 26.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
GUMMIKLAMMER 1-13-15 W4
GUMMIKLAMMER 1-13-15 W4
RSGU1-13-15-W4
Rubber lined p-clip 16.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
RSGU1-9-12-W5
Rubber lined p-clip 35.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1