RSGU1-38-20
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-38-20
Rubber lined p-clip 38.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
20 mm
Diameter bolthul
8,0 mm
Diameter indvendig
38 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Package size
50 st
Barcode
164673
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information