RSGU1-33-25
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-33-25
Rubber lined p-clip 33.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
10,0 mm
Diameter inner
33 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
25 mm
Package size
Barcode
333325
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Rubber lined p-clip 33.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W1