RSGU1-28-15-W4
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
100 st
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-28-15-W4
GUMMIKLAMMER 1-28-15
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
8,0 mm
Diameter indvendig
28 mm