RSGU1-28-12-W4
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
100 st
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-28-12-W4
GUMMIKLAMMER 1-28-12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
5,0 mm
Diameter inner
28 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Width
12 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
361223
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
GUMMIKLAMMER 1-28-12
Product datasheet
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1