RSGU1-25-25
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-25-25
GUMMIKLAMMER 1-25-25
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norma
Diameter Bolt hole
10,0 mm
Diameter inner
25 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
25 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
316685
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
GUMMIKLAMMER 1-25-25
Data sheet
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1