RSGU1-25-12-W4
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
100 st
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-25-12-W4
GUMMIKLAMMER 1-25-12
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
5,0 mm
Diameter inner
25 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Width
12 mm
Package size
Barcode
361219
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
GUMMIKLAMMER 1-25-12
Product datasheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1