RSGU1-20-20-W4
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-20-20-W4
GUMMIKLAMMER 1-20-20-W4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
20 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
DIN 3016 Form D
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
199419
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
GUMMIKLAMMER 1-20-20-W4
Product datasheet
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1