RSGU1-16-20-W4
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-16-20-W4
GUMMIKLAMMER 1-16-20
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
16 mm
Materialkvalitet
1.4031 / AISI420
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Pakke str.
Stregkode
361267
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
GUMMIKLAMMER 1-16-20
Product datasheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1