RLGU1-19-12
Package size:
200 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
RLGU1-19-12
Rubber lined SMS-P-Clip 19.0 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
19 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12.7 mm
Förpackningsstorlek
200 st
Streckkod
164558
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation