DM80068K25
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80068K25
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 25S, Inv-M 36x2.0 mm W5
Specifications
Dimensions and shipping
A
84,84 mm
B
35,31 mm
Brand Name
Pyplok
C
41,91 mm
D
45,72 mm
Diameter pipe
25 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
253530
Gross weight
0,431 Kg
Net weight
0,431 Kg
Country of origin
swe
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 25S, Inv-M 36x2.0 mm