DM80066K30
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80066K30
Koppling Pyplok Rak, 30S, Utv-M 42x2.0 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
85,6 mm
B
41,91 mm
Brand Name
Pyplok
C
46,99 mm
D
50,04 mm
Diameter pipe
30 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
254204
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, 30S, Utv-M 42x2.0 mm
Product datasheet
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål