DM80066K12S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80066K12S
Koppling Pyplok Rak, 12S, Utv-M 20x1.5 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
56,64 mm
B
18,59 mm
C
26,92 mm
D
22,1 mm
Diameter rör
12 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Package size
Barcode
355096
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Product datasheet
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål