DM8001K38
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
DM8001K38
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 38 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
108,97 mm
Angle
0 °
B
52,07 mm
Brand Name
Pyplok
C
54,61 mm
Diameter pipe
38 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Pakke str.
Stregkode
325833
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse