DM80068K12S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80068K12S
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 12S, Inv-M 20x1.5 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
52,58 mm
B
18,59 mm
Brand Name
Pyplok
C
26,92 mm
D
23,62 mm
Diameter pipe
12 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
355097
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch