DM80066K16
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80066K16
Koppling Pyplok Rak, 16S, Utv-M 24x1.5 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
62,99 mm
B
23,7 mm
Brand Name
Pyplok
C
32 mm
D
26,92 mm
Diameter pipe
16 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
256459
Gross weight
0,127 Kg
Net weight
0,127 Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch