DM80066K20
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80066K20
Koppling Pyplok Rak, 20S, Utv-M 30x2.0 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
67,82 mm
B
28,7 mm
Brand Name
Pyplok
C
37,08 mm
D
36,07 mm
Diameter pipe
20 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
253524
Gross weight
0,204 Kg
Net weight
0,204 Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch