BA-080-085
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
BA-080-085
R4 ferrule 2.1/2 F63314 2-piece hose coup
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
80 mm
Diameter outer
85 mm
Length
64 mm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
228959
Bruttovikt
0,32 Kg
Nettovikt
0,32 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
R4 ferrule 2.1/2 F63314 2-piece hose coupl
Product datasheet
Andra tittar på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.