BA-037-040
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
BA-037-040
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
37 mm
Diameter outer
40 mm
Length
38 mm
Material
Steel
Förpackningsstorlek
Streckkod
228947
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Måttskiss
Hylsa i stål
Product datasheet
Andra tittar på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.