4710-12-06-SY
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
4710-12-06-SY
3/8" Insert - (12L) M18x1.5 male - AISI316
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
12 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/8 "
Key size
22 mm
L
53 mm
L1
23,5 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Series
L
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C