S605-25-33G barrel Tee BSP
S605-25-33G barrel Tee BSP
Varenummer:
TOD-25-1
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Bushing
Partnumber: B-25
B
46 mm
B1
46 mm
C
52 mm
CH
41 mm
Diameter pipe
25 mm
Dimension J1
1.5/16-12 JIC
F
G 1 BSP
J
1.5/16-12 JIC
J1
Pressure max.
250 bar
Standard ISO
ISO 1179
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
25 mm
T1
25 mm